250 TL üzeri Ücretsiz Kargo! Pazartesi-Cuma günleri saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

İade ve Değişim

Aldığınız ürünü mal tesliminden sonraki 7 gün içerisinde anlaşmalı kargolar aracılığıyla iade edebilirsiniz. Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez. İsim yazdırma gibi kişiselleştirme yapılan ürünler iade edilemez. Orjinal kolisi ile kargoya teslim edilmeyen siparişlerin iadesi kabul edilmez.  Ürünü iade etmek için taşımacı firmaya şirket numaramızı (MNG Kargo: 724700980, Yurtiçi Kargo: 792416383 ) belirtmeniz, ürünü orjinal kolisi ve faturası ile birlikte teslim etmeniz yeterli.

Kargo Cari Numaramız:

MNG Kargo:  724700980, Yurtiçi Kargo: 792416383

Ürün tarafımıza ulaştığı gün iade işlemi bankaya iletilmektedir. İade işlemi bankaya iletildikten sonra kredi kartlarına ortalama 1-3 iş günü, bankamatik kartlarına ortalama 3-7 iş günü içerisinde yansımaktadır.

Ürün değişimi için de yine kargo şirketine ürünü ve faturasını teslim etmeniz gerekmektedir. Değişimi yapılmak istenen ürün bize ulaştığı gün yeni aldığınız ürün kargoya teslim edilir.

İade Koşulları ve Bilgilendirme:
  1.  
  2. 1. İade veya değişimlerde kargo ücreti gönderene aittir. İade işleminde kargo ücreti iade ücretinden düşülerek hesabınıza yansımaktadır. MNG Kargo anlaşma kodumuz: 724700980 ile daha uygun gönderim sağlayabilirsiniz.
  3.  
  4. 2. Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.
  5.  
  6. 3. Faturası olmayan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kargonuzu teslim alırken mutlaka içinde fatura olup olmadığını kontrol ediniz. Siparişinizin faturası size kargolanırken koli üzerindeki şeffaf poşetin içerisine yerleştirilmektedir. Faturanız ayrıca paylaştığınız e-posta adresine gönderilmektedir.
 
4. Aldığınız ürün ‘hasarlı’ ya da ambalajı ‘deforme’ ise bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.
 
5. İsim yazdırma gibi özelleştirme, kişiselleştirme uygulanan ürünlerin iadesi mümkün değildir. 
 

İade Değişim Formu: (Doldurulması zorunlu değildir, süreci hızlandırmaktadır.)

    Updating…
    • Sepetinizde ürün bulunmuyor.