500 TL üzeri Ücretsiz Kargo! Pazartesi-Cuma günleri saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Cantaş - Hikayemiz

Nasıl Başladı ? 

Çanta ile başlayan yolculuğumuz 1957 yılında el yapımı çanta atölyesi olarak başladı. El işçiliği ve farklı tasarımları çanta ve deri dünyasına katma isteği ile atölyemiz ; zamanla gelenekselliği ve modernizmi birleştiren ürünlerimiz ile günden güne büyürken, yolculuğumuza Valiz, Cüzdan, Ofis Aksesuarlarını kattık. Zamanın değişimine ayak uydurmak isteyen bizler aynılaşma ve özümüzden uzaklaşmamak adına Cantaş gelenekselliğini çantalarımıza yansıtmak için 1957’den beri çalışıyoruz. 

 

Neler yapıyoruz ? 

Çanta ile başlayan yolculuğumuz şimdilerde el yapımı cüzdan, farklı tasarımlarla valiz, ofis aksesuarları, seyahat, traveler ve evrak çantaları ile büyüyerek imzamızı taşıyan bir çok farklı ve özel tasarımlarla büyüyerek bugünkü Cantaş Koleksiyonlarını oluşturdu. Deri ve suni deri seçenekleriyle gün ve gün deri ile çalışıyor en kaliteli  ürünleri karşınıza çıkarmak için el işçiliği ile tasarlıyoruz. 

 

Neredeyiz ? 

1957 yılında Sezai Cantaş ve Lifai Cantaş tarafından kurulan Cantaş Deri 3 jenerasyondur bir aile atölyesi olarak devam etmekte. Türkiye’de ilk çanta ve valiz üreticilerinden biri olan Cantaş olarak ilk kurulduğumuz yerde köklerimizde kalmayı tercih ederek Eminönünde bulunmaya devam ediyoruz.

Mercan’da başlayan hikayemizi online olarak 40 üzerinde ülkeye taşımış ve çantalarımızı dünya pazarında ulaşılabilir kılarak Cantaş hikayemize mutlulukla devam ediyoruz. Yolunuz Mercan’a düşerse sizleri Cantaş tasarımla tanışmanız için bekliyoruz.

Cantaş ile hayatınıza şıklık, kalite ve kolaylığı ulaştırmak adına, 1957’den beri sizlerleyiz.

Güncelleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.