250 TL üzeri Ücretsiz Kargo! Pazartesi-Cuma günleri saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Hikayemiz

Cantaş, 1950 lerde kurulan ilk el yapımı çanta atölyelerinden biridir. Sektörün ilk ve öncü firmalarından olan Cantaş, zamanla artan ürün çeşitliliği, değişen moda anlayışları ve teknolojik yeniliklerin etkileriyle 1984 yılından itibaren valiz, seyahat çantası, cüzdan, kılıf, kemer, diğer çeşitli deri aksesuarların üretimini yapmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren etik çalışma anlayışını, yenilikçiliği ve geleneksel el işçiliğini benimseyen Cantaş şu an 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapan ve Türkiye’de kaliteli geleneksel işçiliği şık tasarımlar ile müşterileriyle buluşturan bir marka haline gelmiştir.

1957 yılında Sezai Cantaş ve Lifai Cantaş tarafından valiz imalathanesi olarak kurulan Cantaş 3 jenerasyondur faaliyetine devam etmektedir. Türkiye’deki ilk çanta valiz imalatçıları arasında yer alan Cantaş A.Ş, ilerleyen yıllarda çanta, cüzdan ve seyahat çantası üretimine başlamıştır.

Çanta valiz imalatına Mercan yokuşunda başlayan Cantaş, toptan ve perakende satış mağazalarıyla Eminönü’nde müşterilerine halen hizmet vermektedir.

1984 yılından itibaren faaliyetine Cantaş Saraciye Mamülleri San. ve Tic. A.Ş. olarak devam etmektedir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.